FAMUR SA vs PACCOR

FAMUR
1 - 3
PACCOR

Spotkanie pomiędzy FAMUR SA a PACCOR, zapowiadało się jako konfrontacja zespołów, które w tabeli drużyn walczących o miejsca 5-8 Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zajmowały sąsiednie lokaty. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem podejmowali ekipę Plastic Omnium. Zawodnicy FAMUR SA pokonali wówczas swoich przeciwników 9:2, co było ich czwartym zwycięstwem w bieżących rozgrywkach. Natomiast goście w ubiegły poniedziałek, mierzyli się z zespołem Prestige. Piłkarze PACCOR w tamtym meczu podzielili się punktami z ekipą rywali, po wysokim remisie 4:4. Rywalizacja w tym starciu rozpoczęła się od dość wyrównanej postawy obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się przejąć kontrolę nad środkową strefą boiska, by stamtąd posyłać prostopadłe piłki do napastników. Po kilku niewykorzystanych okazjach z obu stron, w 13 minucie padł pierwszy gol w tym pojedynku. Michał Sikora skierował piłkę do siatki gospodarzy i to PACCOR objął prowadzenie w tej konfrontacji. Choć zawodnicy FAMUR SA dążyli do wyrównania jeszcze przed przerwą, ostatecznie nie udało im się doprowadzić do remisu. Tak więc przy zmianie stron widniał wynik 0:1. Drugą odsłonę fenomenalnie rozpoczęli goście. Już w 21 minucie Rafał Ciasnocha zdobył drugiego gola dla PACCOR, dając swojej ekipie bezpieczniejszą przewagę. Choć w 29 minucie piłkarze FAMUR SA zdobyli bramkę kontaktową, którą strzelił Jakub Wieczorek, nie zdołali w tym spotkaniu dogonić już swoich przeciwników. Natomiast tuż przed końcowym gwizdkiem arbitra, goście zaliczyli trzecie trafienie, ostatecznie pokonując FAMUR SA 3:1.