6Mateusz Odoj 24'
6', 17', 40'
0Łukasz Ciećko 36', 37'
  11 11

Faworytem tego starcia była ekipa PwC, która wciąż liczyła się w walce o podium. Potyczka z Gliwiczanami już przed meczem postawiła faworytów w lepszym świetle – Gracze DriV+ od początku grali w osłabieniu, bowiem tylko pięciu zawodników stawiło się we wtorkowy wieczór na Stadionie Śląskim. Zgodnie z przewidywaniami, od początku starcia PwC miał przewagę, a pierwsze trafienie zdobyli w 6 minucie za sprawą trafienia Kruszewskiego. W 11 minucie na 2:0 podwyższył Kurkowski. Gliwiczanie starali się odgryzać przeciwnikom, lecz z biegiem akcji tracili coraz więcej energii. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie rozwiązał nam się worek z bramkami. PwC wykorzystał brak sił przeciwników, raz po raz ich punktując. Honorowe trafienie dla DriV+ zaliczył Rokowski, lecz przy trzynastu trafieniach graczy w czerwonych strojach nie miało to wpływu na wynik. Mecz zakończył się przy stanie 13:1 dla PwC.