Cooler Club vs Prestige

Cooler Club
1 - 7
4 ECO Prestige

Wciąż liczący się w walce o Ekstraklasę Sportowej Ligi Firm, zespół Prestige, przystępował w roli faworyta do meczu z Cooler Club. Od samego początku zawodnicy Prestige grali rozważniej, efektem czego była bramka Pawła Konopińskiego w 5 minucie. Chwile później było już 2:0 po trafieniu Wieczorka. Jeszcze przed przerwą obie drużyny wymieniły po jednym ciosie, dzięki czemu do przerwy na tablicy widniał wynik 3:1 dla faworyta. W drugiej odsłonie gracze Cooler Club nie potrafili znaleźć sposobu na bardzo dobrze dysponowanego golkipera zespołu Prestige. Wraz z dobrą dyspozycją bramkarza, za ciosem poszła ofensywna formacja graczy Prestige. Po zmianie stron na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Foryś, a po jednym trafieniu dołożyli Ziaja oraz Trynkos. Mecz zakończył się wynikiem 7:1, dzięki czemu Prestige melduje się na najniższym stopniu podium 1 ligi, oraz pozostaje dalej w walce o awans do Ekstraklasy.