Cooler Club vs Prestige

Cooler Club
1 - 4

Faworytem do zwycięstwa w meczu pomiędzy Cooler Club a Prestige, przed rozpoczęciem rywalizacji, była ekipa rozstawiona w roli gościa. Piłkarze Prestige przegrali dotychczas w rundzie letniej Sportowej Ligi Firm, zaledwie jedno spotkanie, na przestrzeni ostatnich konfrontacji, grając stabilnie w linii defensywnej. Natomiast gospodarze zdołali do tej pory odnieść tylko jedną wygraną. Przed tygodniem zawodnicy Cooler Club stracili punkty, w zremisowanym meczu przeciwko ekipie Plastic Omnium. Rywalizacja rozpoczęła się od dobrej gry obu drużyn. Zarówno gracze gospodarzy jak i piłkarze gości, starali się przejąc inicjatywę w środku pola, aby zamknąć przeciwników w ich polu karnym. Wraz z upływem kolejnych minut gry, na murawie zaczęła zarysowywać się przewaga zawodników gości, którzy coraz częściej starali się przyspieszać tempo rozgrywania kolejnych akcji. Taka postawa przyniosła piłkarzom Prestige bramkę, którą zdobyli w 13 minucie. Gola na wagę prowadzenie zdobył Michał Maćkowiak. Przed przerwą goście zdołali jeszcze raz trafić do siatki przeciwników. Tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra, drugiego gola dla gości zdobył Marcin Melak, dając większy spokój w grze swojej ekipie. Po zmianie stron do ofensywy przystąpili zawodnicy Cooler Club, chcąc jak najszybciej złapać kontakt z rywalami. Jednak jako pierwsi do bramki w drugiej połowie spotkania, ponownie trafili piłkarze Prestige, w 26 minucie wychodząc na trzy bramkowe prowadzenie. Pu upływie kolejnych 5 minut, gospodarze zdołali trafić po raz pierwszy do siatki przeciwników, za sprawą Szymona Pieszczocha, jednak nie zdołali już skutecznie dogonić wyniku. Ostatecznie Cooler Club uległ Prestige 1:4, ponosząc swoją drugą porażkę w sezonie letnim SLF.