FAMUR SA vs Plastic Omnium

FAMUR
1 - 4
Plastic Omnium

FAMUR SA jeszcze ma realne szanse na pozostanie w Ekstraklasie, do tego potrzeba zwycięstwa i szczelniejszej obrony. Pojedynek powinien być otwarty, bo naprzeciw staje Plastic Omnium, również borykający się z niestabilną dyspozycją, co nie zmienia faktu, że zawsze są groźni w zestawieniu z zespołami drugiej połowy tabeli. Underdog wyszedł na prowadzenie i oniemiała ekipa rywali nie zdołała odpowiedzieć niczym szczególnym. W przerwie jednak musiało zdarzyć się coś szczególnego, dyskusje, krytyka pomogły bo zobaczyliśmy zupełnie inny Plastic Omnium. Odrobili straty, w mgnieniu oka dorzucili drugie trafienie i FAMUR SA musiał przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, nerwy dały się we znaki a rywal nie popełniał już prostych błędów. Ostatecznie rezultat 4-1 na korzyść Plastic Omnium oznacza ucieczke od strefy spadkowej.