DPL vs Smarthaft

DPL
6 - 0
Smarthaft

Znalazł się w tym sezonie zespół który postanowił potargać wszelkie przeliczniki. Smarthaft, który miał stać się oprawcą został ostatecznie ofiarą zmasowanego ataku ekipy DPL. W tym momencie można za okno wyrzucić dotychczasowe spotkania i powołać się na dyspozycje dnia, bo to właśnie ona zadecydowała, że piłkarze DPL postanowili do piłki dołożyć rakietę i zagrać w tenisa. Do przerwy 3-0, po przerwie 6-0 czego sama Iga Świątek by się nie powstydziła. Dojrzałość w szeregach DPL, zaś niefrasobliwość u Smarthaftu, natomiast można przegranych pochwalić za pogodę ducha, bo osoba nie znająca wyniku nie miałaby szans obstawić prawidłowo wynik. Smarthaft wiedział, że wzajemne zrzucanie winy i dogryzanie sobie w nerwach zazwyczaj przynosi więcej szkody niż pożytku i chcieli dograć spotkanie na tyle na ile ich było stać. DPL do swojej gabloty dorzuca kolejne wspomnienie meczu, który dla nich może się wpisywać w kategorie – perfekcja.