DPL vs Smarthaft

DPL
3 - 4
Smarthaft

DPL ku zaskoczeniu zajmuje ostatnie miejsce w tabeli pierwszej ligi. Zdecydowanie brakuje im szczęścia, bowiem większość meczów przegrywają małymi detalami. Ich oponentem tego dnia był Smarthaft, który również w ostatnich meczach nie radził sobie najlepiej. Zgodnie z przypuszczeniami, mecz był zaciekle wyrównany. DPL już w 6 minucie wyszedł na prowadzenie, a autorem gola został Mariusz Arczyński. Zawodnicy w pomarańczowych strojach długo bili głową w mur, mimo licznych sytuacji brakowało im szczęścia. Dopiero w 15 minucie gola wyrównującego zdobył Justyn Sławik. Tuż przed przerwą obie strony zadały sobie po jednym ciosie, przez co obie strony schodziły na przerwę z tym samym dorobkiem strzeleckim. Po zmianie stron znów zawodnicy w szarych strojach wyszli na prowadzenie, lecz bramka Kamila Pasternaka była ostatnim trafieniem DPLu tego dnia. W 26 minucie Wiktor Wójcik wyrównał, a decydujące uderzenie w 33 minucie zadał Łukasz Kluz, który ustalił wynik na 4:3 dla Smarthaftu. Pomarańczowi tym samym przełamują passę trzech meczów bez zwycięstwa, zaś gracze DPL plany o pierwszym komplecie punktów muszą odłożyć przynajmniej do następnej kolejki.