DPL vs Novichem

DPL
4 - 1

Drugim etapem rozgrywek w niektórych ligach jest podział na dwie grupy, tak się złożyło, że los w 1 lidze skojarzył DPL i Novichem w walce o miejsce 5 oraz by nie martwić się kwestią ewentualnego spadku ligę niżej. Do tej pory lepiej na boisku radzi sobie Novichem i w nich trzeba upatrywać delikatnego faworyta. Tak też było w pierwszej połowie, bo wyszli na prowadzenie, które co prawda nie cieszyło ich długo, ale prowadzili radosny, ofensywny futbol. DPL jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wybudził się i zechciał zawalczyć o drugie zwycięstwo tej jesieni. Zaskoczyli ekipę Novichem nieszablonową strategią, wycofywaniem bramkarza i dobrymi, długimi podaniami. Przy prowadzeniu 4-1 wszystko było już jasne i DPL być może zagrał najlepsze 20 minut w tym sezonie co na pewno naładuje im baterie myśląc o następnej potyczce.