OEX MerService vs Netology

OEX MerService
4 - 3
Netology

Zgodnie z zapowiedziami, Netology po raz kolejny zamierzał powalczyć o pierwszy komplet punktów w tym sezonie, tymczasem OEX zamierzał z przytupem zakończyć sezon, notując komplet zwycięstw w fazie finałowej miejsc 5-8. Od pierwszych minut faworyt ruszył do ofensywy, efektem czego była bramka Wójcika w 3 minucie. Faworyci dążyli do powiększenia prowadzenia, lecz z biegiem minut coraz częściej ich rywal dochodził do głosu. W 8 minucie gola wyrównującego zdobył Radosław Ptak. Obie ekipy walczyły o kolejne trafienie, lecz do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Druga odsłona to rollercoaster emocji. Niemoc strzelecka wciąz utrzymywała się z dwóch stron, a przełamanie nastąpiło dopiero w 28 minucie, wówczas gola zdobył Gołębiewski, dzięki czemu Netology objęło prowadzenie. Po chwili było już 1:3 po golu Płonki! OEX stanął przed ciężkim zadaniem, bowiem czas działał na ich niekorzyść, w dodatku grali bez żadnego zmiennika. Czas upływał, a niebiescy walczyli o gola kontaktowego. W 35 minucie do siatki trafił Jaroszek, a kilkanaście sekund później doprowadził do wyrównania, dzięki czemu wszystko musiało rozstrzygnąć się w ostatnich minutach. Netology było bardzo blisko od zdobycia pierwszych punktów w tym sezonie, lecz Piotr Pytel trafiając w ostatniej minucie, odłożył marzenia Netology do ostatniej kolejki. Po arcyciekawym meczu, komplet punktów trafia na konto OEX MerService!