Netology vs OEX MerService

Netology
2 - 6
OEX MerService

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Netology a OEX MerService, przed rozpoczęciem boiskowej rywalizacji, była ekipa rozstawiona w roli gościa. Piłkarze OEX MerService w ubiegłotygodniowym Pucharze Ligi Sportowej Ligi Firm, sięgnęli po zwycięstwo, w finale pokonując drużynę Freshmed aż 5:2. Natomiast gospodarze po wyjściu z grupy, zakończyli swój udział w turnieju na etapie ćwierćfinału, ulegając zespołowi PABLO Usługi Monterskie w stosunku 0:3. Jednak spotkanie rozpoczęło się od bardzo szybkiej i wyrównanej gry obu zespołów. Obie drużyny od pierwszej minuty, były nastawione bardzo ofensywnie, co poskutkowało wieloma trafieniami, już w pierwszych fragmentach rywalizacji. Po upływie niespełna 120 sekund, gola otwierającego wynik meczu, zdobył zawodnik Netology – Sebastian Lewicki. Chwilę później było już jednak 1:1, a na listę strzelców wpisał się gracz OEX – Michał Majewski. Na tego gola błyskawicznie odpowiedzieli gospodarze, w 4 minucie ponownie wychodząc na prowadzenie. Zawodnicy występujący w niebieskich strojach, tym razem odwdzięczyli się rywalom dwoma trafieniami i po zaledwie sześciu minutach meczu, widniał wynik 2:3. Po szalonym otwarciu spotkania, w kolejnych minutach gra wyraźnie się uspokoiła i przed przerwą rezultat nie uległ już modyfikacji. Po zmianie stron gra nadal była bardzo wyrównana. Zarówno gospodarze jak i goście stwarzali kolejne sytuacje bramkowe, rozprowadzając piłkę z głębi pola. Jednak w drugiej połowie rywalizacji, do siatki rywali trafili już tylko piłkarze gości, aplikując ekipie Netology trzy bramki. Ostatecznie Netology uległo OEX MerService w rozmiarach 2:6, choć wynik meczu nie odzwierciedla bardzo dobrej postawy gospodarzy. Graczem spotkania został wybrany Michał Majewski, który zdobył dla swojego zespołu 4 bramki i zaliczył 1 asystę.