PwC SDC vs Cooler Club

8 - 1
Cooler Club

Na domiar złego dla Cooler Club przy niewyraźnym w ich wykonaniu sezonie muszą rozegrać spotkanie z PwC SDC, które ma komplet oczek. Liderzy 2 ligi podeszli do spotkania z wielkim animuszem i bez wahania finalizowali już pierwsze okazje do zdobycia bramki. Do przerwy wyrok brzmiał 4-0 i spojrzenie piłkarzy PwC SDC mówiło, że to nie koniec. Cooler Club miał tylko chwile aby unieść ręce w geście radości, to było przy bramce otwierającej drugie 20 minut meczu. Potem palme pierwszeństwa znów nosił lider, który na swoje konto zapisał kolejne 4 bramki. Za szybko, za łatwo, za pewnie i z pewnym niedosytem przebiegła ta rywalizacja. Ale może za kilka tygodni okaże się, że to nie słabość rywali PwC SDC wpływa na takie wyniki a ich poziom, który znacznie przewyższa 2 ligę.