PwC SDC vs Cooler Club

8 - 4
Cooler Club

Spotkanie pomiędzy PwC SDC a Cooler Club, zapowiadało się jako starcie zespołów, które w ostatniej kolejce rundy zasadniczej sezonu letniego Sportowej Ligi Firm, ponosiły porażki. Zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy, w swoim poprzednim pojedynku musieli uznać wyższość ekipy Freshmed, ulegając przeciwnikom w stosunku 4:8. Natomiast goście przed tygodniem, ponieśli porażkę z drużną Prestige 1:4. Mecz rozpoczął się od lepszej gry zespołu PwC SDC, który od pierwszych minut rywalizacji, starał się narzucić przeciwnikom swój styl gry. Gospodarze w początkowych fragmentach meczu, przejęli kontrolę nad środkiem pola, grając prostopadłymi podaniami pod bramkę rywali. Swoją przewagę zawodnicy grający w czerwonych strojach, potwierdzili w 8 minucie spotkania, otwierając wynik rywalizacji, a bramkę na 1:0 dla PwC zdobył Jakub Ryłko. Już dwie minuty później gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie, a tym razem na listę strzelców wpisał się Krzysztof Kruszewski. Przed przerwą gospodarze zdołali trafić do siatki rywali jeszcze dwukrotnie i gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 4:0, w 20 minucie pierwszego gola dla gości zdobył Szymon Gwioździk. Drugą część meczu ponownie lepiej rozpoczęli piłkarze PwC SDC, już minutę po wznowieniu gry, ponownie trafiając do bramki przeciwników. Gospodarze prowadząc różnicą 4 goli, nieco spuścili z tonu, coraz częściej dopuszczając do głosu zawodników Cooler Club. W efekcie druga połowa zmieniła się w rywalizację „gol za gol”, ostatecznie doprowadzając do wyniku 8:4. Graczem spotkania został wybrany zawodnik gospodarzy – Jakub Ryłko, który zdobył dla swojego zespołu 1 bramkę i zanotował 4 asysty.