BRMarcin Pawlik
14Tomasz Tomczyk 29'
17', 35'
  8 8

Z przytupem rozpoczęli rywalizację w Grupie 13-18 gracze COLDGROUP, którzy wygrali dwa poprzednie mecze, strzelając w nich łącznie aż 30 goli. W ósmej serii spotkań rozpędzonego rywala starał się zatrzymać BMZ Poland. Ostatecznie ta sztuka nie powiodła się, choć faworyt nie miał łatwego zadania, a spotkania było dla niego trudniejsze aniżeli mógłby wskazywać na to końcowy wynik. Przez pierwszy kwadrans gry obie strony miały swoje sytuacje, ale bramki zaczęły padać dopiero w końcówce pierwszej połowy. W pięć minut jedni i drudzy zdobyli po dwa gole, co mogło zwiastować sporo emocji po przerwie. Początek drugiej połowy wskazywał, że obie drużyny nadal będą grały cios za cios. BMZ Poland odzyskał prowadzenie, jednak ostatnia faza meczu to już dominacja COLDGROUP, który zachował więcej sił na końcówkę spotkania, zdobył sześć goli z rzędu i zapewnił sobie kolejne zwycięstwo. BMZ Poland odpowiedział jeszcze trafieniem tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra, ale ten gol nie mógł już znacząco wpłynąć na wynik. COLDGROUP umocnił się zatem na pozycji lidera swojej grupy, ale ma przed sobą jeszcze dwa trudne sprawdziany czyli starcia z Plastic Omnium i OSOZ.