BMZ Poland vs COLDGROUP

BMZ Poland
1 - 4
COLDGROUP

Zwycięski w poprzednim starciu BMZ podejmował COLDGROUP, który nie stracił jeszcze w tym sezonie punktów. Od początku obie ekipy walczyły jak równy z równym. Mimo szybkiej straty bramki, czarni nie zamierzali odpuszczać, dążąc do zdobycia bramki wyrównującej. W 14 minucie kontaktowy gol był jednocześnie ostatnim w pierwszej połowie. Po zmianie stron COLDGROUP znów wyszli na prowadzenie, jednak BMZ po raz kolejny odpowiedziało trafieniem wyrównującym. Wedle powiedzenia „do trzech razy sztuka”, tym razem niepokonani nie oddali przewagi. Po trafieniu w 34 minucie skutecznie przeszli do defensywy, zdobywając po chwili piękną bramkę z własnej połowy, ustalając wynik na 4:2, dzięki czemu znów zgarnęli pełną pule punktów.