PwC SDC vs OEX MerService

5 - 2
OEX MerService

Przed tygodniem jedni i drudzy rozpoczęli rywalizację w Grupie 7-12 od zwycięstwa, pokazując, że będą poważnymi kandydatami do jej wygrania. Pamiętając jednak, że oba zespoły spotkały się na inaugurację letnich rozgrywek i wówczas OEX MerService wygrał gładko 10:0 to właśnie w tym zespole można było upatrywać faworyta. Jak się jednak okazało gracze PwC SDC zrewanżowali się rywalom za wspomnianą porażkę, tym razem odnosząc cenne zwycięstwo. W zespole OEX MerService zabrakło tym razem Michała Majewskiego, co było dużym osłabieniem drużyny, jednak i tak to ona wyszła szybko na prowadzenie po bramce Adriana Szlosarka w 3 minucie. Jak się okazało były to jednak miłe złego początki. W kolejnych fragmentach meczu do głosu zaczęli dochodzić rywale i w pierwszej połowie już tylko gracze w czerwonych koszulkach trafiali do bramki przeciwników, czyniąc to przed przerwą trzykrotnie. Druga połowa tego spotkania również mogła się podobać, mecz był niezwykle intensywny, obie strony dążyły do strzelenia kolejnych bramek. Na czwartą bramkę PwC SDC, OEX MerService odpowiedział trafieniem i gdyby gracze w niebieskich koszulkach byli nieco skuteczniejsi mogłoby jeszcze dojść do arcyciekawej końcówki. Gola kontaktowego nie udało się jednak zdobyć, a tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego PwC SDC jeszcze przypieczętowało swoje zwycięstwo. Tym razem, po bardzo dobrym meczu, OEX MerService musiał uznać wyższość swojego rywala.