OEX MerService vs PwC SDC

OEX MerService
10 - 0
PwC SDC

Występujący w roli faworyta OEX stanął przed trudnym wyzwaniem, bowiem PwC jest doświadczoną drużyną, która występowała już na najwyższym szczeblu rozgrywkowym i potrafiła urwać punkty wyżej notowanym rywalom. Nikt przed pierwszym gwizdkiem nie spodziewał się jednak takiej dominacji. Już w pierwszej akcji meczu Michał Majewski otworzył wynik spotkania. Niebiescy od początku kontrolowali przebieg spotkania zakładając wysoki pressing, ograniczając tym samym swojego rywala. W 8 minucie Adrian Szlosarek podwyższył prowadzenie. Po chwili było już 3:0, a gola zdobył Sobczyk. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Janik oraz Majewski, dla którego było to drugie trafienie. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Po raz kolejny wejście smoka zaliczył Michał Majewski, dzięki czemu skompletował hat-tricka. Czerwoni starali się odpowiedzieć, lecz brakowało im tego dnia skuteczności oraz pomysłu na OEX. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:0 dla niebieskich, którzy notują fantastyczny początek sezonu.