1Marcin Pawlik
14Tomasz Tomczyk 16'
22Andrzej Dembecki 24'
  11 6 1

Politechnika Śląska nie miała dobrej passy za sobą. W pierwszej fazie rozgrywek zespół ten przegrał wszystkie spotkania, a co więcej od czterech meczów nie zdołała ona zdobyć choćby jednej bramki. Przeciwko COLDGROUP nie udało się otworzyć punktowego konta, jednak na pocieszenie została w końcu przerwana długa seria minut bez strzelonego gola. Mecz był niezwykle otwarty, sytuacji bramkowych nie brakowało, a obie strony postanowiły pójść na wymianę ciosów. O tym, że Politechnika Śląska nie wywalczyła żadnej zdobyczy zadecydowała pierwsza połowa. COLGROUP w nieco ponad kwadrans wypunktował rywala, strzelając sześć goli z rzędu i w zasadzie jeszcze przed przerwą rozstrzygając losy rywalizacji. Druga część gry była już zdecydowanie bardziej wyrównana. Gracze Politechniki po tym jak jak zdobyli na jej początku cztery gole, tracąc przy tym jednego, mogli mieć nawet jeszcze nadzieję na spektakularne odwrócenie losów meczu. COLDGROUP nie dopuścił jednak do nerwowej końcówki i w ostatnich minutach ponownie doszedł do głosu, dokładając kolejne trafienia. Politechnika Śląska o pierwsze punkty w Lidze Letniej powalczy zatem za tydzień, ich poniedziałkowi rywale zostali pierwszym liderem grupy drużyn z miejsc 13-18.