Politechnika Śląska vs COLDGROUP

Politechnika Śląska
0 - 14
COLDGROUP

W 3 Lidze B nikt nie dogoni już pierwszego OEXu. W walce o drugie miejsce dalej liczą się drugi COLDGROUP i trzeci Urząd Marszałkowski. Jednym punktem prowadzi COLDGROUP i jeżeli wygra swoje pozostałe dwa spotkania, to awansuje bez oglądania się na rywali. Swoją szansę drużyna potraktowała bardzo poważnie i pierwszy cios Politechnice zadała już w 1. minucie, a jeszcze przed przerwą była w stanie dołożyć kolejne cztery trafienia. W drugiej połowie na boisku przebywała tylko jedna drużyna. Politechnika Śląska nie była w stanie w żaden sposób przeciwstawić się przeciwnikom, którzy urządzili sobie trening strzelecki. Ostateczny wynik 14:0 oddaje niepodważalną dominację wicelidera w tym spotkaniu. Bez zaskoczenia ekipie COLDGROUPu pierwszy zimowy dzień roku w najmniejszym stopniu nie przeszkadzał. Warto wspomnieć o prawdopodobnie najlepszym indywidualnym występie tego sezonu – Adrian Szczech trafił do siatki 11 razy! Teraz COLDGRUPowi pozostaje zwyciężyć z ostatnim w tabeli Sygnity.