14Robert Marek
7Adam Kukowka 35', 37'
23Jarosław Bok
  11 11

Drugi tydzień sezonu letniego staje się faktem i na pierwszy ogień na boisku numer 1 zostają wystawione zespoły Politechniki Śląskiej i OSOZ. Początek spotkania nie zapowiadał gradu goli jaki nastąpił później, co prawda w 6 minucie po raz pierwszy drogę do bramki rywali znalazł zawodnik OZOZ. Następnie w pozostałych minutach pierwszej połowy OSOZ podwyższył na 2-0, ale nie wyglądało to wcale źle. Po dłuższym zastanowieniu można powiedzieć, że to nie siły opadły w obozie Politechniki Śląskiej, natomiast kilku minut więcej potrzebowała ekipa OSOZ na całkowite rozszyfrowanie taktyki i słabych ogniw rywali. Od tego momentu piłkarze OSOZ popisywali się w coraz to łatwiej zdobytych bramkach i podwyższali swoje morale. Politechnika Śląska zniechęcała się do gry i im dalej w las tym trudniej było mówić o jakiejkolwiek koncentracji. Wszystkie braki zostały obnażone, o czym świadczy wynik 11-0. To drugie potknięcie Politechniki Śląskiej, zaś OSOZ zalicza pierwszy tryumf w sezonie letnim.