eq system vs BMZ Poland

eq system
2 - 4
BMZ Poland

W pierwszym meczu wznowionego sezonu spotkały się ze sobą drużyny eq system i BMZ Poland, które rywalizują o miejsca 4-6 w 3 Lidze. Oba zespoły mierzyły się ze sobą na początku lutego i na krytym boisku lepsi okazali się ci drudzy, wygrywając 5:3. Mimo zupełnie innych okoliczności rozgrywania rewanżu, historia z pierwszego meczu się powtórzyła i ponownie lepszy o dwie bramki okazał się BMZ Poland, choć przez długi czas to zawodnicy eq system byli na prowadzeniu. Rywale w końcówce zdołali jednak odwrócić losy spotkania, a największa w tym zasługa Mateusza Dymka, który w osiem minut skompletował hat-tricka, dając swojemu zespołowi cenne zwycięstwo. Wcześniej, jeszcze w pierwszej połowie, to eq system dwukrotnie wychodził na prowadzenie i wiele wskazywało na to, że rewanż za lutową porażkę stanie się faktem. Druga część meczu przebiegała jednak pod dyktando BMZ Poland, który z nawiązką odrobił stratę, wykorzystując niefrasobliwość w szeregach obronnych przeciwników, a decydujące o wygranej bramki padły w samej końcówce spotkania. Obie drużyny czeka jeszcze jedna potyczka z tym samym przeciwnikiem – ING Bank Śląski. BMZ Poland bez względu na wynik ostatniego meczu jest już pewny czwartej pozycji, eq system powalczy ze swoim rywalem o piąte miejsce w sezonie Zima 2020.