99Wojciech Wójcik 2'
18Adam Borowski 18'
33'
  6 6

Obie drużyny rozpoczęły walkę o miejsca 5-8 z grubego kalibru. Prawdziwą poniedziałkową strzelaninę rozpoczął w 2 minucie Wojciech Wójcik, dzięki czemu Niebiescy szybko wyszli na prowadzenie. Upojeni nie zamierzali odpuszczać, raz po raz atakowali, a w 6 minucie Paweł Kwiatkowski doprowadził do remisu. Chwilę później ten sam zawodnik wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie, rozpoczynając wymianę ciosów z zawodnikami OEX. Jacek Loska w 13 minucie wyrównał wynik spotkania, jednak Artur Skiba szybko dwukrotnie pokonał bramkarza niebieskich. Jeszcze przed przerwą gola kontaktowego zdobył Adam Borowski, przez co do przerwy na tablicy mieliśmy 4:3 dla graczy w czarnych strojach. W drugiej odsłonie mieliśmy równie wiele akcji. Obie ekipy bardzo szybko odpowiadały na gola przeciwnika. W 27 minucie Paweł Kwiatkowski rozpoczął wymianę ciosów, na którą pierw odpowiedział Majewski, a później dołączyli do niej Odrobina oraz Szlosarek. Ostatecznie starcie zakończyło się przy stanie 7:6 dla Upojonych, którzy zgarniają komplet punktów i przeskakują OEX w tabeli.