Sopra Steria vs Prestige

Sopra Steria
4 - 3

Starcie dwóch outsiderów 2 ligi zamykało poniedziałkowe zmagania na boisku nr 4. Od początku SopraSteria ruszyła do ofensywy, i zrobiła to niesamowicie skutecznie. Już w 1 minucie wynik otworzył Marcin Harmułowicz, jednak nie zamierzali na tym poprzestać. Niespełna 6 minut później mieliśmy już 3:0 po dwóch trafieniach Jakuba Mazura. Gracze SopraSterii kontrolowali przebieg spotkania od początku, nie dając pola do popisu zawodnikom Prestige, którzy szukali sposobu na odrobienie strat. Chwilę przed końcem pierwszej połowy Adam Bąk w końcu pokonał Dawida Kapicę, ustalając wynik do przerwy na 3:1. Po zmianie stron w dalszym ciągu byliśmy świadkami wielu emocji. W 26 minucie gola kontaktowego zdobył Adrian Prażmo, przez co SopraSteria nie miała już takiego komfortu w grze, a piłkarzy Prestige niewiele dzieliło od odrobienia strat. Czas nie działał na ich korzyść, więc musieli ruszyć do ofensywy, i to źle się dla nich skończyło. W 36 minucie bramkę na 4:2 zdobył niezawodny tego dnia Jakub Mazur. Na niewiele przed ostatnim gwizdkiem kolejny raz kontakt złapali zawodnicy w czarnych strojach, lecz trafienie Adama Bąka nic nie dało outsiderowi 2 ligi. Ostatecznie komplet punktów trafia do SopraSterii, która na kolejkę przed końcem wyskakuje z czerwonego pola spadkowiczów.