Raben Logistics Chorzów vs Auroland

Raben Logistics Ruda Śląska
3 - 3
Auroland

Mecz pomiędzy zespołami Raben Logistics Chorzów a Auroland zapowiadał się jako spotkanie drużyn, które zajmują obecnie miejsca w środkowej części tabeli 1 Ligi. Obie ekipy przed tym meczem dzielił zaledwie 1 punkt, dlatego mogliśmy spodziewać się wyrównanego widowiska. Przed tygodniem piłkarze rozstawieni w tej rywalizacji w roli gospodarzy, pokonali Inmedium.pl 10:1. Natomiast goście wygrali z Plastic Omnium 6:4. Mecz lepiej rozpoczął się dla zawodników Auroland, którzy już od pierwszego gwizdka arbitra starali się kontrolować grę w środku pola. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 5 minucie, a jej zdobywcą był gracz gości – Marcin Hoinkis. Już po upływie zaledwie minuty piłkarze występujący w zielonych strojach podwyższyli prowadzenie na 2:0, za sprawą trafienia Tomasza Caputy. Po świetnym otwarciu meczu przez Auroland, w kolejnych fragmentach spotkanie zaczęło coraz bardziej się wyrównywać. W końcówce pierwszej odsłony zawodnicy Raben Logistics zdobyli gola kontaktowego, a w 18 minucie Dawid Seroka dał gospodarzom wyrównanie. Do przerwy zatem widniał wynik 2:2. W drugiej części gry obraz meczu znacząco się nie zmienił. Nadal oglądaliśmy wyrównane widowisko z okazjami dla obu stron. W 34 minucie ponownie na prowadzenie wyszła ekipa gości i gdy wydawało się, że Autoland dowiezie zwycięstwo, dwie minuty przed końcem do ponownego remisu doprowadzili zawodnicy z Chorzowa. Ostatecznie Raben Logistics Chorzów podzielił się punktami z Auroland, po remisie 3:3.