GEFCO Polska vs ProPoint Gliwice

GEFCO Polska
3 - 4
ProPoint Gliwice

Wracający po dłuższej przerwie do rozgrywek GEFCO, w bardzo dobrym stylu rozpoczął swoje inauguracyjne spotkanie. Już w czwartej minucie swój zespół na prowadzenie wyprowadził Piotr Telega. Od tego momentu na boisku mieliśmy strzelecką niemoc, którą w trzynastej minucie przerwał Michał Barciaga, doprowadzając do remisu. Gdy wydawało się, że do przerwy nic się nie zmieni, Maciej Baic wpakował piłkę do siatki tuż przed przerwą, zapewniając Gliwiczanom prowadzenie. Drugą odsłonę tego spotkania lepiej rozpoczęli zawodnicy w białych strojach. W dwudziestej czwartej minucie Adam Sokół podwyższył prowadzenie. Zawodnicy GEFCO w dalszym ciągu bili głową w mur, mimo licznych sytuacji piłka wciąż nie znalazła drogi do siatki przeciwnika. W tym momencie warto przytoczyć znane piłkarskie powiedzenie – niewykorzystane sytuacje lubią się mścić – i tak było tym razem. W trzydziestej czwartej minucie znów na listę strzelców wpisał się Adam Sokół, dzięki czemu ProPoint wygrywał już 4:1. Chwilę później zawodnicy w granatowych strojach szybko zdobyli dwie bramki, nawiązując kontakt z rywalem, lecz wynik nie uległ zmianie. Po bardzo zaciętym spotkaniu 3 punkty trafiają do Gliwiczan.