Magna Formpol Tychy — ProBS

Magna Formpol Tychy
17 - 7
ProBS

Magna, lekko spóźniona na mecz, na oszronionym boisku szybko i sprawnie weszła w zawody, nie dając przeciwnikowi szans na pokazanie własneych atutów tego dnia. Niezwykle wymagające warunki atmosferyczne nie przeszkadzały drużynie Magny konstruować coraz ciekawszych akcji ofensywnych, kończących się zdobyczami bramkowymi. Wynik dość okazały do przerwy, gdyż Magna prowadziła już 10-1. ProBS nie zaistniał ani w obronie, a tym bardziej w grze ofensywnej w trakcie pierwszej połowy. Poprawili oni swoją grę po przerwie, pokazując, iż są w stanie zorganizować się w lepszy sposób i zakończyć niektóre akcje golami, a zdobyli aż 7 bramek, co należy uznać za niezłe osiągnięcie. Magna zagrała kolejny udany mecz, straciła co prawda trochę więcej  bramek niż zwykle, ale było to efektem taktyki, mianowicie znacznego otwarcia ofensywnego i chęci zdobycia jak największej liczby bramek. Jeden z trudniejszych meczów pod względem warunków atmosferycznych, nie zawiódł jednak oczekiwań i emocjonował do samego końca.