ING vs 4 ECO Prestige

ING
3 - 7

W zdecydowanie lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy ING a 4 ECO Prestige, znajdowali się gracze rozstawieni jako goście. Przed tą serią gier zawodnicy 4 ECO Prestige zajmowali lokatę tuż poza ligowym podium, mając na koncie 9 punktów. W swojej poprzedniej konfrontacji, goście pokonali zespół Leo Group Logistics 5:2, co było dla nich trzecią wygraną w rundzie zimowej. Natomiast gospodarze na tym etapie sezonu, znajdowali się na 10 pozycji w stawce. W ubiegły poniedziałek piłkarze ING musieli uznać wyższość drużyny ArchiDoc, przegrywając 1:15. Mecz rozpoczął się od dość wyrównanej gry obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, wykazywali dużą ochotę do ofensywy, naprzemiennie oddając strzały na bramki rywali. Jako pierwsi do siatki w tym starciu trafili zawodnicy 4 ECO Prestige, a konkretnie uczynił to Łukasz Ziaja już w 6 minucie gry. Lecz 120 sekund później było już 1:1, a z gola cieszył się Grzegorz Szewczyk. Jednak wraz z upływem czasu w pierwszej odsłonie, to goście zaczęli przejmować inicjatywę na placu gry. Gracze występujący w białych trykotach, przy zmianie stron prowadzili już 5:2, wypracowując sobie tym samym bezpieczną przewagę. W drugiej połowie gra znów się wyrównała, ale to zawodnicy 4 ECO Prestige nadal kontrolowali przebieg boiskowej rywalizacji. Ostatecznie ekipa ING musiała uznać wyższość przeciwników, ponosząc porażkę 3:7.