14Dominik Tempiński 26'
4Mateusz Gola 16', 40'
5'
17Michał Gembara 1', 5', 26'
7', 9', 16', 21', 27', 31'
19Arkadiusz Matuszczyk 29', 36'
30'
9Łukasz Ziaja 9', 30'
20Paweł Konopiński 3', 7', 21', 27', 31'
1', 29', 36', 40'
  14 13 1

Faworytem do sięgnięcia po 3 punkty w spotkaniu pomiędzy Prestige a ING, była ekipa rozstawiona w roli gospodarza. W poprzednim sezonie zawodnicy Prestige, występowali na poziomie 1 Ligi Sportowej Ligi Firm. Gospodarze zakończyli wówczas rozgrywki na pozycji wicemistrzowskiej, ustępując jedynie zespołowi Soccer Barbershop Pryzmat Zabrze. Natomiast goście w rundzie jesiennej, uplasowali się na ostatniej lokacie 2 Ligi, gromadząc na swoim koncie 3 „oczka”. Rywalizacja w tym meczu rozpoczęła się od zdecydowanej przewagi zawodników gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie już w 1 minucie gry, po golu autorstwa Michała Gembary. Po tym trafieniu piłkarze Prestige poszli za ciosem, zdobywając kolejne 4 bramki jeszcze przed upływem 10 minuty. Natomiast goście po fatalnym dla siebie początku, przebudzili się w połowie pierwszej odsłony, odpowiadając rywalom trafieniami które zanotowali Krzysztof Gancarz oraz Konrad Bąk. Jednakże ostatnie słowo przed przerwą należało ponownie do gospodarzy i przy zmianie stron widniał wynik 6:2. Druga połowa to kontynuacja dominacji zespołu Prestige na placu gry. Choć zawodnicy ING potrafili wychodzić z niezłymi kontrami na połowę przeciwników, nie byli w stanie tego wieczoru odrobić już zbyt dużych dla siebie strat. Ostatecznie po obfitych w trafienia drugich 20 minutach, drużyna Prestige pokonała ING 14:4, zostając tym samym pierwszym liderem Ekstraklasy w sezonie zimowym.