33'
4Damian Wiatr 36'
2'
  8 8

Spotkanie pomiędzy Capgemini a Raben Logistics Ruda Śląska zapowiadało się jako pojedynek zespołów, które przed tą serią gier Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, plasowały się w dolnych rejonach stawki. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem podejmowali ekipę TDJ Estate. Zawodnicy Capgemini ulegli wówczas swoim przeciwnikom w stosunku 5:6, co było ich drugą porażką w bieżących rozgrywkach. Natomiast goście w ubiegły poniedziałek, mierzyli się z drużyną ArchiDoc. Piłkarze z Rudy Śląskiej zremisowali tamtą konfrontację 4:4, gola na wagę jednego punktu strzelając w 40 minucie meczu. Rywalizacja rozpoczęła się od bardzo ofensywnej gry z obu stron. Już w 2 minucie gości na prowadzenie wyprowadził Arkadiusz Bywalec, natomiast kilka chwil później do wyrównania doprowadził Hamdi Jellassi. W dalszej części pierwszej odsłony, zespoły naprzemiennie ostrzeliwały swoje bramki i przy zmianie stron widniał wynik 4:4. Po przerwie obraz gry na murawie znacząco się nie zmienił. Zarówno gospodarze jak i goście, stwarzali sobie wiele sytuacji strzeleckich, konstruując kolejne akcje niewielką liczbą podań. Ostatecznie o tryumfie drużyny Raben Logistics Ruda Śląska, zadecydowała sama końcówka spotkania, w której goście potrafili wypracować sobie trzy trafienia przewagi. Zespół Capgemini uległ rywalom 6:9, spadając tym samym na ostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy SLF.