21Grzegorz Nguyen Khac 28', 32'
18Paweł Trybuś 18'
4Marco Cillepi
  11 4

W jednym z dwóch ostatnich poniedziałkowych spotkań, w ramach rozgrywek Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, na boisko hali piłkarskiej Kresowa w Sosnowcu, wybiegli zawodnicy Raben Logistics Chorzów oraz Capgemini. Przed tym meczem obie ekipy miały na swoich kontach po 6 punktów, co zwiastowało wyrównaną batalię. Piłkarze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem rywalizowali z zespołem DPL, pokonując swoich przeciwników w stosunku 5:4. Natomiast goście w swojej poprzedniej konfrontacji, podejmowali drużynę Fortis Logistics Sławków. Gracze występujący w biało-niebieskich strojach, wygrali tamto starcie 7:5, zapewniając sobie trzy punkty w końcowych minutach meczu. Rywalizacja rozpoczęła się od przewagi piłkarzy gości. Zawodnicy Capgemini w pierwszych minutach spotkania zdominowali swoich przeciwników, bardzo szybko otwierając wynik meczu. Pierwsza bramka padła już po upływie 3 minut, a gola dającego gościom prowadzenie zdobył Lansana Conde. Minutę później było już 0:2, a tym razem na listę strzelców wpisał się Konrad Odziemek. Po tym trafieniu ofensywa Capgemini trwała dalej, co goście potwierdzili trzecim golem zdobytym już w 7 minucie rywalizacji. Jednak po początkowej niemocy, po stracie trzeciego gola przebudzili się gospodarze. W 8 minucie bramkę na 1:3 zdobył Dawid Wypiór, czym dał sygnał do ataku swoim partnerom i kilkanaście sekund później piłkarze z Chorzowa doprowadzili do remisu 3:3. Kolejne minuty pierwszej części gry, były już strzelecką wymianą ognia obu ekip, co przy zmianie stron dało wynik 4:7. Drugie 20 minut rozpoczęło się zdecydowanie spokojniej. Gospodarze dążąc do pogoni za wynikiem, starali się dokładnie rozgrywać piłkę w swoich szeregach. W 27 minucie gry piłkarze Raben Logistics zdobyli bramkę na 5:7, jednak nie byli w stanie do końca spotkania przeciwstawić się sile ofensywnej rywali. Po widowiskowej końcówce, zawodnicy Capgemini pokonali ostatecznie Raben Logistics Chorzów 11:6, odnosząc swoje trzecie zwycięstwo z rzędu.