ING vs Leo Group Logistics

ING
3 - 10
Leo Group Logistics

Spotkanie pomiędzy ING a Leo Group Logistics zapowiadało się jako konfrontacja zespołów, które w poprzednim sezonie Sportowej Ligi Firm rywalizowały ze sobą na poziomie 2 Ligi. Wówczas oba zespoły zakończyły rundę na sąsiednich lokatach w tabeli, z równą liczbą 18 zdobytych punktów. Jednak ta rywalizacja, zdecydowanie lepiej na samym początku ułożyła się dla zawodników rozstawionych w roli gości. Już w 3 minucie Dominik Krymula wyprowadził ekipę Leo Group Logistics na prowadzenie, a w 6 minucie ten sam zawodnik cieszył się z hat tricka. Po błyskawicznym objęciu wysokiego prowadzenia goście nie zwalniali tempa, w następnych akcjach dokładając na swoje konto kolejne trafienia. Przy zmianie stron piłkarze Leo Group Logistics prowadzili aż 8:0, praktycznie przesądzając już losy tego pojedynku. Jednakże po przerwie, do odważniejszych ataków ruszyli gracze ING, w 24 minucie strzelając swojego pierwszego gola, którego autorem był Mateusz Wątor. W drugiej części rywalizacji gospodarzy stać było jeszcze na dwa trafienia, jednak było to zbyt mało, aby tego wieczoru zagrozić świetnie dysponowanej ekipie gości. Ostatecznie zespół ING uległ drużynie Leo Group Logistics w rozmiarach 3:10, co po pierwszej serii gier sezonu zimowego, przekłada się na ostatnią lokatę w stawce Ekstraklasy SLF.