el12 vs Bank MBS Mikołów

el12
5 - 6
Bank MBS Mikołów

Spotkanie pomiędzy el12 a Bank MBS Mikołów zapowiadało się niezwykle interesująco. Runda jesienna wkracza w decydującą fazę i każdy punkt się liczy. W mecz zdecydowanie lepiej weszli goście, już po minucie gry prowadzili 1:0. Ich ataki były bardzo dynamiczne i skuteczne, po kolejnych dwóch składnych akcjach wyszli na bezpieczne trzybramkowe prowadzenie. Gospodarze nie zamierzali odpuszczać, chwilowy brak koncentracji u przeciwników, trzy szybkie kontry i mamy remis. Niesamowity powrót zwiastował wielkie emocje w drugiej połowie. Zawodnicy Bank MBS Mikołów znów fantastycznie zaczęli i po 4 minutach po wznowieniu gry, mieliśmy już 3:5. Gospodarze do ostatnich minut meczu walczyli o uzyskanie remisu, ale zdołali zdobyć tylko jedną bramkę. Po świetnym spotkaniu, goście umacniają się na pierwszym miejscu w tabeli 1 Ligi.