2'
23Marcel Adamczyk 3'
5Maksymilian Król 33', 40'
  9 6

Mecz pomiędzy Bank MBS Mikołów a el12 zapowiadał się jako pojedynek zespołów, które w poprzedniej serii gier 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, odniosły w swoich konfrontacjach okazałe zwycięstwa. Gracze rozstawieni jako gospodarze, przed tygodniem mierzyli się z drużyną Keywords Studios. Zawodnicy Bank MBS Mikołów pokonali wówczas swoich przeciwników 7:2, co było dla nich trzecim zwycięstwem z rzędu. Natomiast goście w ubiegły poniedziałek, podejmowali ekipę PACCOR. Piłkarze el12 wygrali tamten mecz 5:1, jedynego gola tracąc na samym początku spotkania. Rywalizacja rozpoczęła się od bardzo ofensywnej gry obu drużyn. Gracze Bank MBS Mikołów wyszli na prowadzenie już w 3 minucie, po bramce którą zdobył Marcel Adamczyk. Jednakże goście bardzo szybko zdołali odpowiedzieć swoim przeciwnikom. W 6 minucie Paweł Duda zdobył gola na 1:1, a kilka chwil później ten sam zawodnik dał ekipie el12 drugie trafienie. Jednakże jeszcze przed zmianą stron, to gracze z Mikołowa ponownie przejęli inicjatywę na placu gry i na przerwę schodziliśmy przy rezultacie 4:2. Druga połowa tego spotkania także obfitowała w wiele trafień i sytuacji bramkowych. Obie drużyny ostrzeliwały naprzemiennie swoje bramki, a ostatecznie zwycięsko z tego pojedynku wyszli piłkarze Bank MBS Mikołów. Gospodarze pokonali el12 w rozmiarach 9:6, utrzymując pozycję lidera tabeli 1 Ligi.