Raben Logistics Ruda Śląska vs ING

Raben Logistics Ruda Śląska
4 - 0
ING

Rywalizacja pomiędzy Raben Logistics Ruda Śląska a ING zapowiadała się jako mecz drużyn, które przed tygodniem, w drugiej serii gier sezonu wiosennego 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, sięgnęły po swoje pierwsze punkty. Gracze rozstawieni jako gospodarze, w ubiegły poniedziałek pokonali drużynę Express Heroes w stosunku 4:3, natomiast piłkarze ING zwyciężyli w starciu z ekipą Comarch 6:3. Spotkanie już na samym początku znakomicie ułożyło się dla piłkarzy Raben Logistics Ruda Śląska. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 1 minucie, a na listę strzelców wpisał się Damian Wiatr. Jednak po błyskotliwym otwarciu meczu przez graczy z Rudy Śląskiej, w dalszej części pierwszej odsłony gra była wyrównana, a gracze ING także stworzyli sobie kilka dobrych okazji strzeleckich. Jednakże przed przerwą nie oglądaliśmy już bramek i przy zmianie stron widniał wynik 1:0. W drugą połowę, podobnie jak w pierwszą, lepiej weszli gospodarze. Zawodnicy Raben Logistics Ruda Śląska zdobyli gola na 2:0 już w 22 minucie, dając sobie tym samym bezpieczniejsze prowadzenie, którego jak się później okazało, nie oddali już do samego końca meczu. Ostatecznie po kolejnych dwóch trafieniach, gospodarze zwyciężyli 4:0, notując tym samym awans na 3 lokatę w tabeli.