Raben Logistics Ruda Śląska vs ING

Raben Logistics Ruda Śląska
3 - 3
ING

Spotkanie pomiędzy Raben Logistics Ruda Śląska a ING zapowiadało się jako pojedynek zespołów, które na inaugurację sezonu jesiennego 2 Ligi Sportowej Ligi Firm sięgnęły po zwycięstwa. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem podejmowali ekipę OTCF. Zawodnicy z Rudy Śląskiej pokonali wówczas przeciwników 3:2, wszystkie bramki zdobywając w ostatnich 5 minutach rywalizacji. Natomiast goście przed tygodniem podejmowali zespół TPG. Gracze ING wygrali tamtą konfrontację w rozmiarach 6:1, jedynego gola tracąc w ostatnich sekundach gry. Mecz znakomicie rozpoczął się dla piłkarzy Raben Logistics Ruda Śląska. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 1 minucie spotkania, a z trafienia cieszył się Arkadiusz Bywalec. Jednak wraz z rozwojem boiskowej sytuacji w pierwszej połowie, gra była bardzo wyrównana. Zawodnicy ING zdołali doprowadzić do wyrównania w 14 minucie, po bramce którą zdobył Łukasz Szczotka. Natomiast kilka chwil później było już 1:2, a na listę strzelców wpisał się Adam Prusaczyk. Takim wynikiem zakończyła się już pierwsza połowa i przy zmianie stron to goście mieli minimalną przewagę. Druga połowa także stała pod znakiem wyrównanej rywalizacji z obu stron. W 32 minucie gospodarze doprowadzili do ponownego remisu w tym pojedynku, a w kolejnych akcjach najpierw zdobyli gola samobójczego, by po chwili znów doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie mecz pomiędzy Raben Logistics Ruda Śląska a ING zakończył się remisem 3:3 i podziałem punktów.