OTCF vs KPMG

OTCF
8 - 1
KPMG

Mecz pomiędzy OTCF a KPMG przyniósł klarowne zwycięstwo gospodarzy, którzy pokonali swoich rywali 8:1. Już od pierwszych minut było widać, że to OTCF kontroluje grę, prezentując znacznie wyższy poziom umiejętności, czego rezultatem była szybko strzelona bramka już w 8 minucie meczu. Jednak to w drugiej połowie spotkania gospodarze rozwinęli skrzydła i zaczęli zdobywać bramki jedna za drugą, strzelając aż pięć goli w ciągu zaledwie 15 minut. Ich skuteczność oraz determinacja imponowały. Na szczególne wyróżnienie zasługują Kacper Pieszczek, który poprowadził swój zespół strzelając 3 bramki, oraz Adrian Bolek, który wykonał “ostatnie podanie” aż 4 razy. Pomimo dominacji OTCF, goście z KPMG nie poddali się i zdołali zdobyć honorową bramkę, co pokazuje ich determinację i chęć walki do samego końca.