KPMG vs OTCF

KPMG
3 - 2
OTCF

Spotkanie pomiędzy KPMG a OTCF zapowiadało się niezwykle interesująco. Gospodarze mają szansę na awans i zrobią wszystko żeby wywalczyć w tym meczu trzy punkty. Oba zespoły powoli wchodziły w to spotkanie, z dużym respektem do przeciwnika. Nie chcieli się odsłonić i stracić szybko bramki. Na pierwszego gola czekaliśmy aż do 15 minuty, którego autorem był zawodnik KPMG. W pierwszej połowie nie oglądaliśmy więcej bramek. Druga część meczu była bardziej ofensywna. Oglądaliśmy więcej groźnych akcji. Drużyny ostrzeliwały się naprzemiennie, jednak tego dnia lepiej dysponowani byli gospodarze, którzy po świetnym meczu zwyciężyli 3:2. Gościom należą się gratulacje gdyż walczyli do końca, ale musieli uznać wyższość rywali. Zespół KPMG po tym zwycięstwie zanotował awans na 2 miejsce w tabeli 2 Ligi.