Cat Vehicles vs VEHIS

CAT VM
5 - 2
VEHIS

W pierwszej kolejce rundy wiosennej 2 Ligi, mierzyły się ze sobą drużyny CAT VM i VEHIS. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane, dużo gry w środkowej tercji boiska. Zawodnicy walczyli zaciekle o każdą bezpańską piłkę i próbowali zagrozić bramkarzowi rywali. Wraz z upływem minut zarysowywała się przewaga gospodarzy, którzy prowadzili po pierwszej części meczu 2:0. W drugiej połowie do roboty wzięli się goście, którzy przez chwilę zaczęli mocno zagrażać gospodarzom. Wynik wskazywał 3:2, gdy do końca meczu zostawało parę minut. Jednak tego dnia to zawodnicy CAT VM chcieli tego zwycięstwa bardziej. Dwie szybkie bramki ustaliły wynik na 5:2, zapewniając trzy punkty i dobry start rozgrywek Sportowej Ligi Firm.