Comarch vs Raben Logistics Ruda Śląska

Comarch
2 - 8
Raben Logistics Ruda Śląska

Już od pierwszych minut tego spotkania można było przewidzieć, że będzie to mecz pełen niespodzianek. W zaledwie 2 minucie fenomenalny Dawid Henisz z Raben Logistics Ruda Śląska wyprowadził swój zespół na prowadzenie, otwierając drużynie gości drogę do spektakularnego zwycięstwa. W 10 minucie gospodarze zdołali wyrównać, a bramkę zdobył Mateusz Sitko, dając swojej drużynie nadzieję na lepszy wynik. Jednak radość gospodarzy nie trwała długo, gdyż zaledwie minutę później, ponownie zabłysnął Dawid Henisz, wpisując się ponownie na listę strzelców i przywracając prowadzenie gości. Dawid Henisz był niekwestionowanym bohaterem tego spotkania, zdobywając aż 5 goli, co czyni go niezaprzeczalnym liderem tej rywalizacji. Jego fenomenalna gra, umiejętne omijanie rywali i skuteczność w wykańczaniu akcji sprawiły, że został zasłużenie wybrany zawodnikiem meczu. W trakcie spotkania można było zauważyć, że Dawid Henisz czuł się jak ryba w wodzie na boisku, mijał przeciwników jak tyczki na treningu, tworząc niebezpieczne sytuacje pod bramką gospodarzy. Niespodzianki nie brakowało także pod koniec spotkania, kiedy to Raben Logistics Ruda Śląska strzelił sobie nietypowego gola samobójczego. Brak komunikacji w obronie skutkujący tym przypadkowym trafieniem był momentem, który zapewne zostanie długo wspominany przez obie drużyny. Mecz pomiędzy Comarch a Raben Logistics Ruda Śląska dostarczył wielu emocji i zakończył się efektownym wynikiem 2:8 na korzyść gości.