ING vs Handlog

ING
6 - 3
Handlog

W emocjonującym starciu 2 ligi pomiędzy ING a Handlog, gospodarze zakończyli mecz zwycięstwem 6:3. Spotkanie było niezwykle zacięte, obie drużyny prezentowały wysoki poziom rywalizacji na boisku. Mecz w pierwszej połowie był nieco bardziej wyrównany niż w drugiej, gdyż ta połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla ING. Dopiero po zmianie połów, obie drużyny nieco otworzyły się, co skutkowało aż sześcioma bramkami w ostatnich dwudziestu minutach meczu. Szczególnie wyróżnił się zawodnik gospodarzy – Konrad Bąk, który zapisał na swoim koncie aż 4 bramki, odgrywając kluczową rolę w sukcesie swojego zespołu. Zawodnicy Handlog opierali się atakom rywali, wyprowadzając także własne ciosy, jednak trzy bramki nie wystarczyły, aby wywalczyć w tym starciu chociaż jeden punkt. Ostateczny wynik 6:3 potwierdził dominację ING w tym pojedynku, przynosząc im trzy zasłużone punkty.