Handlog vs ING

Handlog
9 - 7
ING

Cóż za dramaturgia towarzyszyła nam w spotkaniu Handlog vs ING. Częstotliwość zmiany prowadzenia, nastojów i jakości gry była nie do powtórzenia przez wiele uznanych w lidze ekip. Najpierw w tenisa zagrali sobie piłkarze Handlog, którzy przejęli boisko dla siebie, świetnie się ustawiali, rozumieli bez słów i kombinacyjnymi akcjami wyszli na prowadzenie 6-0. Druga połowa wydawała się kontynuacją tej szarży, aż do stanu 9-3. Wtedy może odrobina dekoncentracji, samozadowolenia i spuszczenia z tonu dała wejść w mecz ekipie ING. A najbardziej Oskarowi Radkiewiczowi, który zrobił show, o którym będzie długo pamiętał. W zaledwie kilka minut strzelił 4 bramki podnosząc ciśnienie rywalom i samemu zostając niepodważalnie zawodnikiem meczu. Strach pomyśleć co by było gdybyśmy jeszcze pograli kilka minut. Nie zmienia to faktu, że mimo słabej końcówki, Handlog wygrywa tę rywalizacje 9-7.