OTCF vs TDJ Estate

OTCF
5 - 2
TDJ Estate

O 19:30 doszło do starcia drużyn występujących w 2 lidze. Będący na fali w ostatnich tygodniach gracze OTCF podejmowali zespół TDJ Estate, który ciągle szuka optymalnej formy. Pomimo tego, że to gospodarze byli faworytami tego meczu, to gracze TDJ Estate wyszli jako pierwsi na prowadzenie w 11 minucie. Rywale jednak odpowiedzieli natychmiastowo i to dwukrotnie. Jednak piłkarze TDJ Estate nie przestraszyli się mocnej odpowiedzi przeciwników i szybko doprowadzili do remisu. Zawodnicy OTCF tego dnia pomimo problemów podczas spotkania, wydawali się być konsekwentni. Wyszli na prowadzenie 3-2 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza cześć rywalizacji. Druga połowa przebiegała już spokojniej, pod dyktando faworytów którzy utwierdzili swoją dobra postawę dokładając dwa trafienia, tym samym ustalając wynik meczu 5-2.