Comarch vs Handlog

Comarch
2 - 6
Handlog

Spotkanie pomiędzy Comarch a Handlog zapowiadało się jako konfrontacja zespołów, które w swoich ostatnich spotkaniach sięgały po zwycięstwa. Gracze rozstawieni jako gospodarze, w swoim poprzednim pojedynku mierzyli się z drużyną VEHIS. Zawodnicy Comarch pokonali wówczas przeciwników 3:1, co było dla nich trzecią wygraną w bieżących rozgrywkach. Natomiast goście przed tygodniem, podejmowali zespół TPG. Piłkarze Handlog wygrali tamten mecz w stosunku 5:2, większość bramek zdobywając w pierwszej części spotkania. Rywalizacja znakomicie rozpoczęła się dla graczy Comarch, którzy wyszli na prowadzenie już w pierwszej akcji meczu, a z trafienia cieszył się Szymon Wieczorek. Jednakże już 120 sekund później było 1:1, a do remisu doprowadził Robert Szopa. Po tym golu goście poszli za ciosem, kilka chwil później wychodząc na prowadzenie, po bramce Sebastiana Kurka. Natomiast tuż przed przerwą zawodnicy Handlog, powiększyli swoją przewagę i przy zmianie stron widniał wynik 1:3. Na początku drugiej odsłony goście ponownie mieli przewagę na placu gry, co zaowocowało kolejnym trafieniem w 28 minucie. Choć piłkarze Comarch starali się po przerwie odrabiać straty, to stać ich było tego wieczoru jeszcze tylko na jedną bramkę. Ostatecznie gospodarze ulegli zespołowi Handlog w rozmiarach 2:6, ponosząc trzecią porażkę w sezonie jesiennym 2 Ligi SLF.