TDJ Estate vs Saint-Gobain Sekurit

TDJ Estate
3 - 4
Saint-Gobain Sekurit

Mecz pomiędzy TDJ Estate a Saint Gobain Sekurit, zapisał się jako niezwykle emocjonujące starcie, które zakończyło się zwycięstwem gości 4:3. Od samego początku obie drużyny prezentowały wysoki poziom, co sprawiło, że widowisko było niezwykle zacięte i wyrównane. W pierwszej połowie gospodarze nieco męczyli się z ofensywą, jednak po przerwie odmienili swoje oblicze. Zaczęli narzucać swój rytm i skutecznie wykorzystywali okazje, co zaowocowało trzema trafieniami i równą wymianą ciosów pomiędzy obiema drużynami. Mimo to zawodnicy Saint Gobain Sekurit nie zamierzali się poddawać i grali z tak samo dużym zaangażowaniem. Ostateczni gwizdek padł dosłownie chwilę po tym, gdy goście zdołali zdobyć zwycięską bramkę, na minutę przed końcem meczu. To starcie udowodniło, że obie drużyny prezentują wysoki poziom futbolu i potrafią skutecznie rywalizować na boisku.