29'
80Adam Mróz 7', 16'
10', 38'
29Arkadiusz Bywalec 14', 23', 24', 40'
16', 16', 25', 35', 37', 37', 39'
9Sebastian Helwig 6', 10', 38'
14', 23', 24'
5Daniel Kostros 29', 37'
17'
  25 19

Obie drużyny przed tym spotkaniem dzielił w tabeli tylko jeden punkt na korzyść Raben Logistics. TPG zanotowało w zeszłym tygodniu dwie porażki, niemniej nie można było stwierdzić, że formalni gospodarze są murowanymi faworytami do wygranej, dlatego też wynik końcowy tego starcia jest dość szokujący. Sama wygrana graczy z Rudy Śląskiej nie jest bowiem dużą niespodzianką, ale jej rozmiary zaskakują. Raben Logistics od pierwszej do ostatniej minuty kontrolował boiskowe wydarzenia, bezlitośnie wykorzystując kolejne stwarzane przez siebie sytuacje. Już do przerwy wynik brzmiał 12:0 i choć brzmi to niewiarygodnie, w drugiej połowie zawodnicy z Rudy Śląskiej jeszcze poprawili swoje strzeleckie osiągnięcie dokładając kolejne trzynaście trafień. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 25:0 i wynik ten na pewno na długo zapadnie w pamięci obserwatorów ligi.