OTCF vs VEHIS

OTCF
7 - 1
VEHIS

Mecz pomiędzy drużynami OTCF a VEHIS, to zdecydowane zwycięstwo gospodarzy, którzy triumfowali z wynikiem 7:1. Artur Chojowski, który otworzył wynik już w pierwszej minucie pięknym strzałem zza pola karnego, zanotował hat tricka i zdecydowanie był najjaśniejszym punktem ofensywy drużyny OTCF. Choć już w piątej minucie goście zdołali nawiązać walkę, strzelając bramkę kontaktową i zmniejszając różnicę do 2:1, to jednak od tego momentu to gospodarze przejęli inicjatywę na placu gry. Ich ataki były wyjątkowo zorganizowane i groźne, powodując ciągłe zagrożenie pod bramką przeciwnika. Zawodnicy OTCF bezustannie forsowali tempo gry, a precyzyjne podania i szybkie kombinacje zaskakiwały obronę VEHIS. To spotkanie udowodniło, że drużyna OTCF ma wspaniały zespół, który potrafi skutecznie wykorzystać każdą okazję.