OTCF vs Leo Group Logistics

OTCF
3 - 2
Leo Group Logistics

Jak od linijki prezentują się wyniki ekipy OTCF, mającej tyle samo zwycięstw, remisów i porażek. Coś musi w czwartek zburzyć ten porządek, a o to postarają się na pewno zawodnicy Leo Group Logistics, którzy w tym sezonie nie radzą sobie tak dobrze, ale mają argumenty aby zagrozić każdemu. Pierwsza połowa z lekkim wskazaniem na faworyta, który otworzył wynik i mimo szybkiej kontry raz jeszcze wyszedł na prowadzenie. Druga połowa ciekawsza, bo sporo pracy mieli bramkarze, grali poniekąd główną rolę poprzez swoje interwencje, próby gry w polu i rozwiązywanie problemów. OTCF podwyższył na 3-1 i czas nieubłaganie uciekał rywalom, by jeszcze zaznaczyć swoją obecność. Udało się to zrobić, co gwarantowało nam ciekawą końcówkę. Obie ekipy czekały na błąd rywala, samemu mając w nogach to tempo, jakie narzucili sobie przez te kilkadziesiąt minut. Wynik nie uległ już jednak zmianie, a wrażenie pozostawione na boisku wskazuje na wysoką formę tych zespołów.