TPG vs Handlog

TPG
2 - 5
Handlog

Spotkanie pomiędzy TPG a Handlog nie miało wyraźnego faworyta, oba zespoły zajmują miejsca w środkowej części tabeli 2 Ligi. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze i już w 3 minucie wyszli na prowadzenie. To jednak tylko zmotywowało gości do jeszcze większej walki o każdą piłkę. Chwilę później po dwóch składnych akcjach najpierw wyrównali, a potem wyszli na prowadzenie. Obrońcy TPG niewiele mogli poradzić na świetnie dysponowanych rywali. Ich ataki były bardzo dynamiczne, napastnicy byli bardzo ruchliwi. Pod kątem piłkarskim spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie. Dużo gry jeden na jeden, efektowne dryblingi, to mogło się podobać. Po pierwszej połowie goście wygrywali 1:3. Drugą część meczu znowu lepiej rozpoczęli gospodarze, strzelili gola kontaktowego i liczyli na zacięta końcówkę. Jednak zawodnicy Handlog zachowali zimną krew i dwiema bramkami pod koniec spotkania przypieczętowali zwycięstwo. Goście po okazałym zwycięstwie 2:5 zajmują 9 miejsce w tabeli, jednak z taką grą mają duże szanse na zajęcie wyższego miejsca na koniec rundy jesiennej.