TPG vs VEHIS

TPG
7 - 0
VEHIS

VEHIS, jak to często bywa w przypadku absolutnych debiutantów, na początku swojej przygody z rozgrywkami płaci przysłowiowe frycowe. Zespół rozpoczął sezon w trzecim tygodniu jesiennych zmagań i przystępując do swojego trzeciego meczu, miał na koncie dwie porażki. Kolejnym przeciwnikiem debiutanta było TPG, które w pierwszych czterech kolejkach grało w kratkę, zwycięstwa przeplatając porażkami. Tym razem bardziej doświadczony zespół poszedł za ciosem po ostatniej wygranej i ponownie sięgnął po komplet punktów, nie pozwalając ekipie VEHIS na premierową zdobycz. TPG od początku spotkaniu dyktakowało warunki gry i choć początkowo bramkarz rywali zatrzymał kilkukrotnie strzały przeciwników, to otwarcie wyniku było tylko kwestią czasu. Gracze w jasnych koszulkach jeszcze przed przerwą zdobyli cztery bramki, a kolejne trzy gole dołożyli już w drugiej połowie. VEHIS jeszcze w końcówce miał swoje szanse na honorowe trafienie, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:0.