Keywords Studios vs el12

Keywords Studios
3 - 5
el12

Po poniedziałkowych wynikach Keywords Studios straciło już szanse na awans do grupy mistrzowskiej, choć w kontekście walki o utrzymanie każde punkty mogą być niezwykle cenne. Rywal był jednak niezwykle trudny, bowiem el12 jest rewelacją sezonu. Beniaminek ma realne szanse na drugi awans z rzędu i chcąc zachować drugą pozycję przed decydującą fazą sezonu nie mógł pozwolić sobie na wpadkę z niżej notowanym przeciwnikiem. Po pierwszej połowie nic nie było rozstrzygnięte, bowiem na bramkę el12, rywale odpowiedzieli wyrównującym trafieniem. Sytuacja powtórzyła się również po przerwie – faworyt odzyskał prowadzenie, jednak Keywords Studios ponownie doprowadzili do remisu. Kluczowe okazały się końcowe minuty, kiedy to el12 zdobyło trzy bramki z rzędu i nawet strata jeszcze jednego gola w samej końcówce, nie mogła już mu odebrać trzech punktów. Niespodzianki zatem nie było – wicelider tabeli wygrał 5:3 i nadal ma kwestię mistrzostwa w swoich rękach.