Bank MBS Mikołów vs Express Heroes

Bank MBS Mikołów
4 - 4
Express Heroes

Spotkanie między Bank MBS Mikołów a Express Heroes było prawdziwym pokazem dynamiki i skuteczności obu zespołów. Od pierwszego gwizdka można było zauważyć, że to Bank MBS Mikołów narzucił swój styl gry, dominując w posiadaniu piłki i kreując liczne okazje. Jednakże mimo przewagi gospodarzy, to Express Heroes potrafiło skutecznie wykorzystać kontry, zdobywając trzy trafienia w pierwszej połowie. Po przerwie Bank MBS Mikołów wziął sprawy w swoje ręce i zdecydowanie podjął próbę odrobienia strat. Ich agresywna gra w ofensywie zaowocowała wyrównaniem. Ostateczny rezultat 4-4 oddaje sprawiedliwość obu zespołom, które po tak wyrównanym starciu zasłużyły na punkt. Bank MBS Mikołów dzięki temu rezultatowi, wciąż plasuje się na 1 miejscu w tabeli pierwszej ligi.